قوانین و مقررات

قوانین سرویس دهی – قوانین کلی

۱ – در طول ارائه خدمات فقط به مشکلات شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود ( در صورت امکان به مشکلات و مسائل نرم افزاری هم جواب داده خواهد شد )
۲ – خدمات آموزشی ( حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربر و… ) به هیچ عنوان شامل وظیفه آراکس سرور نمی شود، اما کارشناسان ما تمام تلاش خود برای استفاده هرچه بهتر شما از سرویس را دارند .
۳ – قيمتها به خاطر نوسانات بازار روزانه به روز مي شوند در صورت عدم اپدیت پرداخت صورت حساب ما به التفاوت ضرروی میباشد .در صورت عدم پرداخت صورت حساب ما به التفاوت سرویس از تعداد روز های سیکل پرداخت کسر و بسته به مبلغ پرداخت با نرخ جدید محسابه و سرویس فعال میشود.همچنین امکان کنسل کردن سرویس در این مرحله مهیا نمیباشد.
۴ – تمامی سرویسها با پهنای باند نامحدود ارائه میشوند ( نامحدود در حجم کلی پهنای باند سرور ) به این معنی که مصرف شما تا زمان اتمام پهنای باند کلی سرور محاسبه نمی شود و هزینه ای شامل نیست و در صورت اتمام پهنای باند کلی سرور با توجه به دیتاسنتر و هزینه مربوط به آن دیتاسنتر مصرف مازاد محاسبه میشود
۵ – تمامی صورت حسابها در آراکس سرور ۱۰ روز قبل از تاریخ سررسید ایجاد شده و سرویس ارائه شده در روز سر رسید در صورت عدم پرداخت معلق میشود . با گذشت ۷۲ ساعت از تاریخ سررسید قرار داد فی مابین فسخ شده محسوب میشود و امکان حذف سرویس وجود دارد . در این زمان در صورت حذف اطلاعات شما هیچ گونه مسئولیتی بر عهده آراکس سرور نمی باشد .
۶ – برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل مانند عدم دسترسی کاربر به اینترنت یا ایجاد مشکل در شبکه شتاب و یا هر گونه مشکل احتمالی لطفا ۲۴ ساعت قبل از تاریخ سررسید نسبت به تمدید سررویس اقدام نماید
۷-آراکس سرور به هیچ صورت مسئولیت پرداخت ها را به عهده نمی گیرد و تنها به لطف امکانات سیستم های بانکی امکان پرداخت صورتحساب ها را آسان تر می کند . در صورتی حذف امکانات آنلاین بانک ها و … کاربران موظف به پرداخت به روش های سنتی(کارت به کارت-انتقال از بانک) می باشند .
۸ – در صورتی که شما به هر دلیلی نیاز به تمدید سرویس ندارید از بخش کاربری خود از قسمت سرویسهای من و سپس مشاهده سرویس نسبت به لغو سرویس اقدام نمایید
۹ – در صورتی که کاربر به هر دلیلی امکان تمدید به موقع سرویس خود را ندارد و به نوعی نیاز به زمان بیشتری برای تمدید سرویس خود را دارد باید با بخش مالی از قبل هماهنگ نماید در غیر این صورت شامل بند ۵ قوانین اطلاعات شما پاک میشود
۱۰ – تعهد آراکس سرور ارائه پشتیبانی فقط از طریق سایت و درخواست پشتیبانی ثبت شده در سایت میباشد و تعهدی برای پاسخگویی به تلفن ، ایمیل ، پیام کوتاه و فکس ندارد ( داخل ناحیه کاربری بخش ارسال درخواست پشتیبانی در دسترس میباشد ) در صورت امکان پشتیبانی از طریقهای ذکر شده انجام میشود اما تعهد بر درخواست پشتیبانی سایت میباشد .
۱۱ – در صورت استفاده غیر قانونی از تمامی سرویس های ارائه شده و یا کمبود منابع و مشکلات نظیر و عدم پاسخگویی سرویس به درخواست کاربر با هماهنگی کاربر سرویس به پلن های بالاتری ارتقاء و هزینه ما به التفاوت را کاربر موظف هست پرداخت نمائید
۱۲ – گروه آراکس سرور در صورت مشاهده تخلف در سرویس ها و عدم رعایت ادب و نذاکت در درخواست پشتیبانی حق پیگیری از سمت مراجع قضایی برای خود محفوظ میدارد.
۱۳ – کاربر نباید در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی با کلمات زننده ، ناسزا و بی احترامی برخورد نماید در صورت مشاهده حق مسدود سازی و حذف سرویس کاربر خاطی برای آراکس سرور محفوظ است و در صورت حذف سرویس آراکس سرور هیگونه مسئولیتی ندارد
۱۴ – هنگام تعلیق(مسدود) شدن سرویس امکان ارائه بکاپ موجود نمیباشد.
۱۵ – امکان تغیر سیکل پرداخت در بازه زمانی فعال سرویس موجود نمیباشد و پس از اتمام قرار داد و تاریخ سرویس امکان تغیر سیکل پرداخت موجود میباشد همچنین در بازه زمانی فعال سرویس در سیکل های ۳ ماه و ۶ ماه و ۱۲ ماه امکان کنسل شدن سرویس مقدور نمیباشد
۱۶ – در صورت هر گونه تهدید کارمندان آراکس سرور,آراکس سرور تمام اختیارات لازم را داراست و اجازه حذف کل حساب کاربری و تمامی سرویس ها را نیز دارد

میزبانی وب و نمایندگی هاست
۱ – سرویسهای میزبانی اشتراکی شامل بک آپ گیری هفتگی، ماهانه میشوند و در صورت بروز مشکل استفاده خواهند شد,همچنین آراکس سرور هیچ گونه مسئولیتی در مقابل بک اپ هایی شما,فایل های شما,اطلاعات شما ندارد و نمایندگان یا دارندگان سرویس هاست موظف هستند که خودشان بک اپ و در جای مناسبی دخیره نمائید در صورت پاک شدن اطلاعات از قبیل سوختن هارد آراکس سرور هیچ مسئولیتی ندارد.
۲ – میزبانی استاندارد مناسب سایتهای سازمانی ، شرکتی ، شخصی و تمامی سایتهای با ترافیک معمولی میباشند و استفاده از خدمات عادی میزبانی اشتراکی برای سایتهایی با بازدید و فشار زیاد بر روی سرور خلاف قوانین بوده و آراکس سرور حق مسدود سازی اکانت را بدون برگشت وجه دارد
۳ – استفاده سرویس هاست اشتراکی برای دانلود فایل و یا لیچر شخصی و عمومی کاملا مقایر با قوانین بوده و سریعا سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد
۴ – انتقال هاست کاربران از سایر شرکتها در صورتی که کنترل پنل قبلی آن ها با کنترل پنل فعلی یکسان باشد رایگان انجام می شود, لازم به ذکر هست این مورد جز موارد پشتیبانی نمیباشد صرفا جهت ارائه خدمات بیشتر میباشد
۵-سرویس های میزبانی سایت و نمایندگی تنها و تنها برای میزبانی سایت میباشد و برای نگهداری یا ذحیره فایل ها نمیباشد, و آراکس سرور اگر دامینی بر سرور هایشان باشد و دامنه بارگذاری نشود و سایت اپ نباشد هاست همان دامنه حذف خواهد شد و آراکس سرور هیچ مسئولیتی ندارد طبق بند ۱ میزبانی وب و نمایندگی هاست تهیه بک اپ از فایل ها به عهده خود کاربر میباشد.
۶ – در صورتی که وظایف مربوط به کاربر توسط پشتیبانی آراکس سرور انجام شود (با درخواست خود کاربر)و سرویس دچار اختلالی شود آخرین بکاپ موجود ریستور و آراکس سرور هیچ گونه مسئولیتی ندارد زیرا وظایف مروبط به خود کاربر بوده و تنها خدمات اضافه از سوی آراکس سرور میباشد.
۷ – کاربر موظف است از قرار دادن هر گونه مطلب مغایر با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران، در وب سایت‌ خود خودداری کند، در غیر این‌صورت آراکس سرور می‌تواند پس از اطلاع و گذشت ۲۴ ساعت در صورت رفع نشدن مورد، بخش‌هایی از مطلب را که مغایر قوانین کشور هستند حذف کند،‌ در صورت تکرار این عمل آراکس سرور حق دارد حساب کاربر را قطع نماید. در دعاوی قانونی کاربر مسئول مطالب منتشرشده در وب سایت خواهد بود و آراکس سرور هیچ مسئولیتی برای بررسی محتوای وب سایت کاربرانش ندارد.
8 – کاربران که اخطار دریافت نمودند چه از لحاض استفاده از منابع بیشتر چه از لحاض رعایت نکردن قوانین تنها در مدت زمان تعیین شده به کاربر در سیستم تیکتینگ قادر به تهیه بکاپ از سرویس خود هستند در غیر این صورت آراکس سرور مجاز هست که حساب کاربری و تمامی سرویس های موجود در پرتال کاربر را حذف نموده و کوچکترین تعهدی نسبت به این موضوع نداشته و هیچ مسئولیتی بر عهده آراکس سرور نمیباشد.

تعهدات کاربر
۱ – کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.
۲ – کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
۳ – کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
۴ – کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
۵ – در صورتی که کاربر اتهام دزدی, مطالب کاملا کذب, انتشار و نتواند ان را اثبات کند تمامی سرویس های کاربر حذف و حساب کاربری مسدود خواهد شد.
۶ – کاربر موظف هست برای برسی و رفع مشکل تنها از طریق سیستم تیکت اقدام نمائید.
۷ – کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نبایستی بدون دلیل اهمیت “ضروری” را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور، در دسترس نبودن سرویس و… می باشد.

تعهدات اپراتور ( کارمند/پشتيبان ):
۱ -آراکس سرور میزبان متعهد ميشود تا تمامي تلاش خود را براي برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتيباني سرويس مربوطه انجام دهد تا رضايت کاربر را جلب نمايد.
۲ – اپراتور موظف است تا در نهايت ادب و احترام به پاسخگويي کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.
۳ – اپراتور متعهد ميشود تا تيکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شايان ذکر است زمان پاسخگويي به تيکتها به طور معمول و در زمان بحران و مشکلات اساسي سرور ۱ تا ۲۴ ساعت مي باشد.

شرایط بازپرداخت وجه
۱ – بیشتر از ۷ روز از سرویس استفاده نشود
۲ – هزینه ثبت دامنه و کانفیگ و نصب اسکریپت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست.
۳ – در صورتی که آراکس سرور در عرض ۱ الی 72 ساعت نتواند مشکل سرور را حل نمائید درخواست بازگشت وجه انجام میشود (در مواردی که مربوط به دیتاسنتر باشد و اگر به شنبه و یکشنبه تعطیل اروپا باشد این مقدار تا ۹۶ ساعت هم معتبر خواهد بود)
4 – هزینه به صورت عودت در پرتال کاربر صورت میپذیرد به اصطلاح حساب کاربری شارژ میشود و به عنوان عودت بانکی به هیچ‌ عنوان‌ انجام نمیشود.
5 – موجودی حساب کاربری آراکس سرور مربوط به حساب کاربری بوده و نمیتوان ان را به حساب بانکی عودت داد.
6 – در صورت پشیمانی از خرید عودت هزینه انجام نمیگرد.

 

توجه

آراکس سرور می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید.